انتخاب اول بزرگان هستیم

بیش از 1500 شرکت و کسب‌وکار در صنایع گوناگون، تجربه‌ای تازه از حضور در رسانه‌ها را با اخبار رسمی تجربه کرده‌اند. سهم صدای شما در رسانه‌ها و در مقایسه با رقبایتان چقدر است؟

از زبان مشتریان اخبار رسمی

ما محصول جدید کد تخفیف را در تخفیفان اضافه کردیم و نیاز داشتیم به سرعت در گوگل دیده شویم. اخبار رسمی با کم کردن دغدغه ارتباط با رسانه‌ها، کمک کرد به آسانی در سریع‌ترین زمان ممکن در صدها رسانه محتوای ما منتشر شود.
takhfifan
فریدون ایزدی مدیر بازاریابی تخفیفان
TeleWebion
از بزرگترین دغدغه‌های استارتاپ‌ها و شرکت‌های بزرگ، دریافت و ارائه فاکتور رسمی است که متاسفانه اکثر رسانه‌ها، از ارائه آن خودداری کرده یا پروسه ارسال این سند را خیلی سخت می‌کنند. اخبار رسمی با ارائه سریع و آسان این سند، کار تلوبیون را بسیار راحت کرد و از دغدغه‌های مالی ما کاست.
TeleWebion
محمدحسین نادی کارشناس سئوی تلوبیون
Reyhoon
ما کمپین‌های خوبی را با اخبار رسمی لانچ کردیم که همگی اهداف بخصوص خودشان را داشتند. با مشورت و همکاری اخبار رسمی، موفق شدیم نتایج خوبی کسب کنیم. همچنین وسعت رسانه‌های موجود در اخبار رسمی کمک کرد تا مخاطبان مورد نظر ریحون را به خوبی تارگت کنیم.
Reyhoon
محمد سمیعی مدیر بازاریابی ریحون
rabiey
اخبار رسمی گامی نوین بود که روابط عمومی‌ها و مخاطبان را بیشتر و بهتر به هم نزدیک کرد. اینکه به چه صورت، با چه ساختار و فرآیندی مطالب را به دست رسانه‌ها برسانیم، همواره وقت زیادی از ما را می‌گرفت. اخبار رسمی این معضل را حل کرد و مسئولیت و بار بزرگی را از روی دوش ما برداشت.
rabiey
داوود ربیعی مشاور روابط عمومی هوآوی
dadgar
اخبار رسمی با ابزاری بسیار ساده، رابط کاربری خوب و سرعت‌عمل بالا، پیچیدگی‌های حضور در سانه‌ها را کاهش داده است. از بزرگترین مزایای اخبار رسمی این است که اخبار و محتوا در زمان مقرر، در رسانه مورد نظر منتشر می‌شود و در نهایت گزارش کاملی را از بازخورد رسانه‌ای کمپین در اختیار ما قرار می‌دهد.
dadgar
علی دادگر مدیر ارشد اجرایی بینا برند

صفحه رسمی رقبای خود را ببینید

هر کسب و کار در اخبار رسمی دارای صفحه رسمی است که علاوه بر اطلاعات تماس و معرفی کسب و کار، آرشیو اخبار و محتوایشان هم در آن قرار دارد

مشاهده همه کسب و کارها

کسب‌وکارتان را هوشمندانه رسانه‌ای کنید

به رایگان در اخبار رسمی ثبت‌نام کنید و لذت اجرای کمپین‌های رسانه‌ای و حضور موثر و دائمی در رسانه‌ها را تجربه کنید. از مرحله ایده‌یابی و تولید محتوا، تا تحلیل نتایج کمپین، مشاوران اخبار رسمی در کنار شما هستند

رایگان شروع کنید

درخواست مشاوره رایگان